Acıbadem hurdacı

Acıbadem hurdacı

Acıbadem hurdacı

Acıbadem hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Acıbadem hurdacı

Acıbadem hurdacı

Acıbadem hurdacı

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır.

Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Acıbadem hurdacı

Acıbadem hurdacı

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımların içermektedir.

Acıbadem Hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Acıbadem hurdacı olak bize ulasmak istediginizde, acıbadem hurdacı, Acıbadem hurda, Acıbadem hurdacılar olarak google arama motorundan bize hulasabilirsiniz. Acıbadem hurda alım satım konusunda şahin özerle ulasabilir.  Sorunlarınızı gidermek için yada sokum kesim catı ,bodrum temzli sorunlar icin arayabilirsiniz.0536 975 04 26

HİZMETLERİMİZ

Acıbadem Hurda Alüminyum

Acıbadem hurdacı

Acıbadem hurda

Acıbadem hurdacılar

Acıbadem Hurda Bakır 

Acıbadem Hurda Sarı

Acıbadem Hurda Çelik

Acıbadem Hurda Çinko

acıbadem Hurda Krom

Acıbadem hurda altın

Acıbadem Hurda Kablo

Acıbadem Hurda Demir

Acıbadem Hurda Bakır

Acıbadem Hurda Paslanmaz

Acıbadem Hurda Alüminyum

Acıbadem Hurda Kağıt

Acıbadem Hurda Plastik

Acıbadem Makina Hurdaları

Acıbadem Hurda Çinko

Acıbadem Sarı Hurda

Acıbadem Hurda Pet

Acıbadem Hurda Naylon

Acıbadem Hurda Krom

Acıbadem Hurda Kurşun                 

HURDA BAKIR KABLO

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

Kablo bakır alım satım işleri yapılmaktadır. Kablo fiyatlarını en yüksek bir şekilde almaktayız.

Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz. Bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız. Vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez. Her türlü hurda demir, saç, profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

 ACIBADEM TARİHİ

II.Mehmet tarafından İstanbul kadısı Hızır Bey’e tımar olarak verildi ve Kadı-Köyü adını aldı.
Osmanlı döneminde Kadıköy çevresi Roma ve Bizans döneminde olduğu gibi, üst düzey yöneticilerinin rağbet ettiği gözde bir sayfiye ve mesire yeridir. Bunun yanında önemli bir tarımsal üretim alanı olmaya devam eder.

Haydarpaşa, Kuşdili Deresi (Kurbağalıdere), Çamlıca yamaçlarına doğru Acıbadem ve Koşuyolu ile Fenerbahçe, önde gelen çayır ve mesire alanlarıdır ve Bostancı’ya kadar uzanan geniş saha içinde yer yer sultan ve üst düzey yöneticilere ait köşk, sahilsaray ve bahçeler ile daha iç kısımlarda köyler yer almaktadır.

Kanuni’nin Fenerbahçe’deki sahilsarayı ve bahçesi de yörenin yöneticiler arasındaki cazibesini gösteren bir örnektir.tarihiyle bile acıbadem kendine hayran birakılan bir semt acıbadem hurdacı olarak acıbaem hurda alım satım isleri eskiden daha iyi oldugundan şimdi ise acıbadem cok moderin bir semt,acıbadem hurdacı olaak hurda sitelerimizden acıbadem hurdacı yazarak bulabilirsiniz bizleri bizde acıbadem yasam tarzına uyum sagliyoruz öncesi gibi sokaklarda gezip kimseleri rahatsız etmiyor vede göruntu olarak cevre daha güzel bizi google arama motorundan bulup aradaginız zaman bir saat gecmeden adresinize gelip hurdalarınızı almaktayız.

 Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.                                         

HURDA KABLO BAKIR ALAN HURDACI Kablo çeşitleri yanmış kablo fare yemez kablo yer altı kablo ihraçta fazlası kablo şantiyeden çıkan parça kablo her çeşit kablolar içindeki bakır oranı ölçüp londura borsa endeksi günce bakır fiyatından en yüksek fiyatına almaktayız bilgi almak için firma yetkilisinden bilgi ala bilirsiniz 0533 211 18 50

Acıbadem de 2002 den buyana hurda alım  yapmaktayım. Acı bademin mahalleri ve mahalle sakinleri her zaman nezih ve halden anlayan beyefendi insanlardır. Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara, palet, osb, pleymut, lastik, cam, kumaş türü hurdalarınızı ikinci el olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.

BİLGİLENDİRME

Acıbadem Hurdacı Olarak tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan Hurda Kablo,Hurda Bakır,Hurda Demir,Hurda Sarı gibi malzemelerinizi yerinde elektronik kantarlarla tartılıp değerlendirilir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir