Yakacık hurdacı 0532 448 37 26

Aydınlı hurdacı

Aydınlı hurdacı

Aydınlı hurdacı

 fiyatları , 0536 975 04 26 Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Aydınlı  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Aydınlı hurdacı 0532 448 37 26

Aydınlı hurdacı

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Aydınlı hurdacı 0532 448 37 26

Aydınlı hurdacı

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Aydınlı  Hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

aydınlı hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna aydınlı hurdacı,aydınlı hurda,aydınlı hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, aydınlı hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.Ataşehir hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

 HİZMETLERİMİZ

Aydınlı Hurda Demir

Aydınlı Hurda Alüminyum

Aydınlı Hurda Bakır

Aydınlı Hurda Sarı

Aydınlı Hurda Çelik

Aydınlı Hurda Çinko

Aydınlı Hurda Krom

Aydınlı Hurda Kablo

Aydınlı Hurda Demir

Aydınlı Hurda Bakır

Aydınlı Hurda Paslanmaz

Aydınlı Hurda Alüminyum

Aydınlı Hurda Kağıt

Aydınlı Hurda Plastik

Aydınlı Makine Hurdaları

Aydınlı Hurda Çinko

Aydınlı Sarı Hurda

Aydınlı Hurda Pet

Aydınlı Hurda Naylon

Aydınlı Hurda Krom

Aydınlı Hurda Kurşun      

HURDA BAKIR KABLO

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

Kablo bakır alım satım yapan hurdacı dükkanımiz her zaman en yüksek fiyatlara hurda kablo bakır alım satım yapmaktayız.

Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

HURDA KABLO ALAN FİRMALAR

Hertürlü imalat fazlası kesik kopuk yanmış kısa parça yer altı bilgisayar kolanan tesisat kaplolarınız elektironik terazide ölçüp borsa endeksi güncel bakır fiyatlarından almaktayız Firma yetkilisinden bilgi ala bilirsiniz 0533 211 18 50

HURDA KABLO ALAN FİRMALAR

aydınlı hurdacı olarak hızmet vermekteyız.bır telefon kadar yakınız.bızlerı tercıh ettıgınız ıcın tesekkurler.bızler her turlu hurdalarınızı alıyoruz.

Aydınlı eskilerden bilinen kırsal kus uçmaz kervan geçmez dağın eteklerinde kurumuz üç beş hanelik bir mahallemiz. şimdilerde ise aydınlı mahallemiz gelişmiş büyümüş yeni yapılarda topluma kazandırılmış vede değer kazanmış en güzel semtlerimizde birisinde aydınlıda hurda alım satım ısı yapmaktayız.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinci el olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.

BİLGİLENDİRME

Tuzla Hurdacı,Gebze Hurdacı Olarak tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan Hurda Kablo,Hurda Bakır,Hurda Demir,Hurda Sarı gibi malzemelerinizi yerinde elektronik kantarlarla tartılıp değerlendirilir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir