Sultanbeyli hurdacısı

Başıbüyük hurdacı

Başıbüyük hurdacı

Başıbüyük hurdacı hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız.

Başıbüyük hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda kaynarca Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Başıbüyük hurdacı  Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

HURDA BAKIR

Başıbüyük hurdacı

Başıbüyük hurdacı

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Başıbüyük hurda alım

Başıbüyük hurdacı

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

başıbüyük  Hurda Hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

başıbüyük Hurda Demir

başıbüyük Hurda Alüminyum

başıbüyük Hurda Bakır

başıbüyük Hurda Sarı

başıbüyük Hurda Çelik

başıbüyük Hurda Çinko

başıbüyük Hurda Krom

başıbüyük Hurda Kablo

başıbüyük Hurda Demir

başıbüyük Hurda Bakır

başıbüyük Hurda Paslanmaz

başıbüyük Hurda Alüminyum

başıbüyük Hurda Kağıt

başıbüyük Hurda Plastik

başıbüyük Makina Hurdaları

başıbüyük Hurda Çinko

başıbüyük Sarı Hurda

başıbüyük Hurda Pet

başıbüyük Hurda Naylon

başıbüyük Hurda Krom

başıbüyük Hurda Kurşun

HURDA BAKIR KABLO

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

Kablo bakır fiyatları güncel olarak günlük degişmektedir, Bu yüzden günlük fiyatları kontrol etmenizde fayda vardır. Bu sebebden dolayı en güncel fiyatlara hurda bakır  alım yapmaktayız. Madeni çeşitleri için bizden fiyat alabilirsiniz.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

Başıbüyük Hurda Karton

Başıbuyuk hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulaşabilmek için google arama motoruna basıbüyük hurdacı,basıbuyuk  hurda,basıbüyük hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, başıbüyük hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sökme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.başıbuyuk hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime geçebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Basıbüyuk hurdacı olarak biz hurda alım yapmaktayız hurdalarınızı en yüksek fiyatlara almaktayıom biz hurda alırken hurdayı degerinde alırız hurdalarınzı bize bir kere degil her zaman bizi tercih etmeniz için her zaman isteriz.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız.

Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

BİLGİLENDİRME

Kaynarca hurdacı,Pendik Hurdacısı olarak hizmet verdiğimiz tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan hurda kablo,hurda bakır,hurda sarı,hurda demir gibi mazemeleriniz değerlendirilir. Yerinde elektronik kantarlarla tartılıp nakit ödeme yapılmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir