Beykoz hurdacı 0532 448 37 26

Beykoz hurdacı

Beykoz hurdacı

Beykoz hurdacı fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda beykoz  Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Beykoz hurdacı

beykoz hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Beykoz hurdacı 0532 448 37 26

Beykoz hurdacı

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Beykoz Hurda hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır.

Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

Beykoz hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Beykoz Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir kablo sarı , gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Beykoz hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna beykoz hurdacı,beykoz hurda,beykoz hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, beykoz hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.

Beykoz hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Beykoz Hurda Alım Satım

Beykoz Hurda Demir

Beykoz Hurda Alüminyum

Beykoz Hurda Bakır

Beykoz Hurda Sarı

Beykoz Hurda Çelik

Beykoz Hurda Çinko 

Beykoz Hurda Krom

Beykoz Hurda Kablo

Beykoz Hurda Demir

Beykoz Hurda Bakır

Beykoz Hurda Paslanmaz

Beykoz Hurda Alüminyum

Beykoz Hurda Kağıt

Beykoz Hurda Plastik

Beykoz Makina Hurdaları

Beykoz Hurda Çinko

Beykoz Sarı Hurda

Beykoz Hurda Pet

Beykoz Hurda Naylon

Beykoz Hurda Krom

Beykoz Hurda Kurşun

Beykoz Hurda Karton

HURDACILIK

HURDA BAKIR KABLO

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.Kablo bakır alım satım konusunda uzmanlaşmış ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlara hurda alım satım yapan hurdacı dükkanı

HİZMETLER

Bekoz hurdacı olarak beykozda trafik soru yaşamadan istenilen yere hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz beykoz hurdacı olarak beykoz istambulun  en gözde semtlerinden biridir.Beykoz hurdacı olarak beykoz hurda alım satım işleri çok hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

Beykoz denilince akla yazlık orman geliyordu ,şimdilerde ise çok daha modern bir ilce oldu hurda sektörünün hızlanması beykozun degerini artırır.Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz.

Bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

Beykoz hurdacı olarak beykoz çok güzel bir semtdir beykoz denilince akla gelen orman havası tatil bölgesi olarak bilinirdi şimdilerde ise çok mukembel bir semt olarak akımıza geliyor.

Beykoz hurdacı olarak beykozda hurda işleri iyiçe hizlandı buda beykozun degerinin artması demektir.Beykoz hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz.

Bize ulasabilmek için google arama motoruna beykoz hurdacı,beykoz hurda,beykoz hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, beykoz hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.

Beykoz hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Beykoz hurdacısı olarak hurda alım işleri yapmaktayım ,beykozda hurdalarınızı bizimle degerlendirmek istediginiz zaman bu http://atasehirhurdaci.com hurdacı sitesinden bize ulaşabilirsiniz ,her zaman en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayım.

Beykoz hurda olarak hurda ihtiyacınızda bizimle itibata geçebilirsiniz biz her türlü hurda alım satım işleri yaparak her zaman nakıt ödemeyle sizlere hizmet vermekteyiz hurda ihtiyacınızda https://umraniyehurda.net den bize ulaşmanız yeterlidir.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.

BİLGİLENDİRME

Beykoz hurdacı olarak hizmet verdiğimiz tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan hurda kablo,hurda bakır,hurda sarı,hurda demir gibi mazemeleriniz değerlendirilir. Yerinde elektronik kantarlarla tartılıp nakit ödeme yapılmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir