Bostancı hurdacı

İçerenköy hurdacı Hurda 0536 975 04 26

Bostancı hurdacı

Bostancı hurdacı

Bostancı hurdacı  fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Bostancı Hurdacı  firmamız hurda alımı yapmaktadır.Bostancı hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Bostancı hurdacı 0532 448 37 26

Bostancı hurdacı

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Bostancı ve çevresinde hurda alımı ve hurda satımı

Bostancı ve çevresinde hurda alımı ve hurda satımı

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız. bostancı hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik demir,sarı, kablo,bakır, demir gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Bostancı Hurdacı

Bostancı Hurda Demir

Bostancı Hurda Alimunyum

Bostancı Hurda Bakır

Bostancı Hurda Sarı

Bostancı Hurda Çelik

Bostancı Hurda Çinko

Bostancı Hurda Krom

Bostancı Hurda Kablo

bostancı Hurda Demir

Bostancı Hurda Bakır

Bostancı Hurda Paslanmaz

Bostancı Hurda Alüminyum

Bostancı Hurda Kağıt

Bostancı Hurda Plastik

Bostancı Makina Hurdaları

Bostancı Hurda Çinko

Bostancı Sarı Hurda

Bostancı Hurda Pet

Bostancı Hurda Naylon

Bostancı Hurda Krom                          

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandıran madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.

Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

Bostancı  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna bostancı hurdacı,bostancı hurda,bostancı hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, bostancı hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.Bostancı hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Bostancı’nın en önemli tarihi eseri, bu yerleşim yerini ikiye bölen Çamaşırcı Deresi üstünde sefer ve kervan yolunun geçişini sağlayan Bostancıbaşı Derbendi Köprüsü’dür.Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.

HURDA KABLO NEDİR                          

Hurda kablo kullanılmayan eskimiş yada akım  geçirmeyen kablolardan oluşur.Bu tür kablolar içinden çıkacak hurda kablolar soyma bakır değer kazanır. Bu kabloların değer kazanması için bizimle iletişime geçin.

Kablo hurdası alım satım işleri hurda demir hurda bakır ,soyma bakır gibi hurdalarınız en yüksek fiyatlara madeni hurda çeşitleri alım yapmaktayız. Madeni hurda çeşitleri, saymakla bitmez madeni hurda dışın geri dönüşümü olan her türlü hurda demir plastık gibi hurdalarınızı almaktayız.

bostancı hurdacıyız bız tüm hurdalarınızı yerınden almaktayız.bız bostancı deyınce aklımıza sahili luna parkı gelıyor aklımıza cok eglencı yerlerı var. cok ıyı vakıt gecırebılecek bır semt,bız bostancı hurdacı olarak  hurdalarınızı degerınde alırız.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

Bostancı hurdacı olarak hurda ve hurda alım yapıyoruz.

Göztepe hastanesiyle bilinen parkıyla da tanınan göztepe şimdilerde yanından geçilmiyor.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

BİLGİLENDİRME

Maltepe Hurdacı, Erenköy Hurdacı, Göztepe Hurdacı, Ataşehir Hurdacı

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir