Çavuşbaşı Hurdacı Hurda

Sultanbeyli hurdacısı

Çavuşbaşı Hurdacı Hurda
Çavuşbaşı Hurdacı Hurda

Çavuşbaşı hurdacı 0532 448 37 26

Çavuşbaşı hurdacı Hurda

 fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda çavuşbaşı Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Çavuşbaşı Hurdacı Hurda

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Çavuşbaşı Hurdacı Hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Çavuşbaşı Hurdacı Hurda hurdalarınızı yerinden teslim almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dehurda bakır alımıkazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Çavuşbaşı Hurdacı Hurda

Çavuşbaşı Hurdacı Hurda

çavuşbaşı Hurdacı Hurda

olarak cevre semtlerde hurda alım yapmaktayız,cekmeköy ,kavacık ,beykoz,şile gibi semtlerde hurda alım yapmaktayız, sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

çavuşbaşı Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

Çavuşbaşı Hurda çavuşbaşı hurdacı olarak çavuşbası ve cekmekoy ,kavacık gibi butun mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,çavuşbası hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

 

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Çavuşbaşı Hurda Alım Satım

Çavuşbaşı Hurda Demir

Çavuşbaşı Hurda Alimunyum

Çavuşbaşı Hurda Bakır

Çavuşbaşı Hurda Sarı

Çavuşbaşı Hurda Çelik

Çavuşbaşı Hurda Çinko

Çavuşbaşı Hurda Krom

Çavuşbaşı Hurda Kablo

Çavuşbaşı Hurda Demir

Çavuşbaşı Hurda Bakır

Çavuşbaşı Hurda Paslanmaz

Çavuşbaşı Hurda Alüminyum

Çavuşbaşı Hurda Kağıt

Çavuşbaşı Hurda Plastik

Çavuşbaşı Makina Hurdaları

Çavuşbaşı Hurda Çinko

Çavuşbaşı Sarı Hurda

Çavuşbaşı Hurda Pet

Çavuşbaşı Hurda Naylon

Çavuşbaşı Hurda Krom

Çavuşbaşı Hurda Kurşun

Çavuşbaşı Hurda Karton

Çavuşbaşı hurdacı olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız.Bizler ekip arkadaşlarımızında vede servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.

Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır hurdası madeni degeri yüksek olan piyasada en çok kullanılan bir madeni bakır kablo çeşididir.

KABLO NEDİR

Kablo içi bakır olan dışı plastik olan yada pevese olan içinden soyma bakır çıkan bu tür kabloların fiyatını içinden çıkan soyma bakırın oranına göre belirlenir. Bu tür kabloların fiyat konusunda size yardimcı olabileçek firma yetkilimiz ARİf öztürk 0533 211 18 50 den istediğiniz zaman satmak yada fiyat almak için iletişime geçin.

çavuşbaşı hurdacı olarak hurdalarınız yerinden ve değerinde almaktayız.bizleri tercih ettıgınız ıcın tesekkurler .çavuşbşını bılmıyorum ama eminim güzel bır semttir ama arkadaşlar ve elemanlar hurda almaya geliyorlar.

BİLGİLENDİRME

• Baklacı Mahallesi • Çengeldere Mahallesi • Çiftlik Mahallesi • Fatih Mahallesi • Yavuz selim Mahallesi 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir