Sultanbeyli hurdacısı

Cevizli hurdacı

Cevizli hurdacı

Cevizli hurdacı fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda cevizli Hurdacı  firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Cevizli hurdacı

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,kablo, sarı ,bakır gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Cevizli hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız.

HURDA BAKIR

cevizli hurdacı 0532 448 37 26

Cevizli hurdacı fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda cevizli Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Cevizli hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız

HİZMETLERİMİZ

Cevizli Hurda Alım Satım

Cevizli Hurda Demir

Cevizli Hurda Alimunyum

Cevizli Hurda Bakır 

Cevizli Hurda Sarı

Cevizli Hurda Çelik

Cevizli Hurda Çinko

Cevizli Hurda Krom

Cevizli Hurda Kablo

Cevizli Hurda Demir

Cevizli Hurda Bakır

Cevizli Hurda Paslanmaz

Cevizli Hurda Alüminyum

Cevizli Hurda Kağıt

Cevizli Hurda Plastik

Cevizli Makina Hurdaları

Cevizli Hurda Çinko

Cevizli Sarı Hurda

Cevizli Hurda Pet

Cevizli Hurda Naylon

Cevizli Hurda Krom

Cevizli Hurda Kurşun

Cevizli Hurda Karton

Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

HURDA BAKIR KABLO

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz.

Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

Her türden kablo soyma bakır fiyatları için bizden güncel fiyatlara bakır kablo alım yapan hurdacı dükkanı güvenilir. Güncel fiyatları için bizimle itibata geçin

Cevizli hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna cevızli hurdacı,cevizli hurda,cevizli hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, cevizli hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.

Cevizli hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz, 0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.cevizli hurdacı olarak cevizli ve cevre mahallererinde hurda alım yapmaktayız.

Cevizli hurdacı olarak demir, bakır ,sarı ,kablo aliminyum ,sarı ,atık yag gibi bir çok hurdayı geri dönüşüme katkı salamaktayız.

olarak cevizli ve cevre mahallerinde hurda alım yapmaktayız,cevizli çok gelişmiş ve konum olarak cok güzel bir semtdir.cevili kentsel donüşümü çoktan hak etmiş ,binaları eski ,ve görsel olarak çok geride kalmiş, bir ilçemizdir ,umut ediyoruz ki en kısa sürede gerçekleşir.

cevizli hurdacı olarak hurdalarınızı degerınde ve yerınde almaktayız.cevızlıde hernevı hurdalarınız alınır.cevızlı guzel bır semt olmakla bırlıkte kentsel donusume uygundur.bızleer ekıp arkadaslarımızla calısmaktayız hurdalarınız yerınde

cevizli hurda hurdacılar olarak cevizlide hurda alım satım yapmaktayız .cevizli cok gelismis bir mahalledir.artık kendını gelıstırdı yerlesım alanları ısyerı alanlarıyla bılınen bır semt oldu yasam sartları bırazda olsa duzeldı.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.

BİLGİLENDİRME

Kaynarca hurdacı,Pendik Hurdacısı olarak hizmet verdiğimiz tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan hurda kablo,hurda bakır,hurda sarı,hurda demir gibi mazemeleriniz değerlendirilir. Yerinde elektronik kantarlarla tartılıp nakit ödeme yapılmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir