İçerenköy hurdacısı

Dudullu hurdacı

Dudullu hurdacı

Dudullu hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Dudullu hurdacı Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Dudullu hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Ümraniye  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Dudullu hurdacı

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

dudullu hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

dudullu hurdacı olarak dudullu ve cevre mahallelerine hurda alım satım işler yamaktayız

dudullu hurdacı olarak dudullu ve cevre mahallelerine hurda alım satım işler yamaktayız

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

dudullu Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik, demir, sarı, bakır  gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ

 

Dudullu hurda

 

Dudullu hurdacı

 

dudullu hurdacılar

 

Dudullu Hurda Alım Satım

 

Dudullu Hurda Demir

 

Dudullu Hurda Alimunyum

 

Dudullu Hurda Bakır

 

Dudullu Hurda Sarı

 

Dudullu Hurda Çelik

 

Dudullu Hurda Çinko

 

Dudullu Hurda Krom

 

Dudullu Hurda Kablo

 

Dudullu Hurda Demir

 

Dudullu Hurda Bakır

 

Dudullu Hurda Paslanmaz

 

Dudullu Hurda Alüminyum

 

Dudullu Hurda Kağıt

 

Dudullu Hurda Plastik

 

Dudullu Makina Hurdaları

 

Dudullu Hurda Çinko

 

Dudullu Sarı Hurda

 

Dudullu Hurda Pet

 

Dudullu Hurda Naylon

 

Dudullu Hurda Krom

 

Dudullu Hurda Kurşun

 

Dudullu Hurda Karton

 

Dudullu hurda

 

Dudullu hurdacı

 

Dudullu hurdacılar

Dudullu hurdacı olarak hurda alım satım islerıyle ugrasiyoruz, dudullu konum olarak çok iyi bir yerdedir.Ulaşımi kolay ve istenilen yere trafik sorunu olmadan ulaşabiliyoruz.

Her nekadarda trafık sorunu var deselede bize göre yok.

Dudullu hurdacı olarak sadece dudullu degil cevre mahalleri ve ilcelerinde de hizmet vermekteyiz, Dudullu ,sarıgazi, ümraniye ,taşdelen cekmeköy ,samandıra bize 7/24 ulasabileciginiz .,0532 448 37 26..0536 975 04 26  ulasabilirsiniz.

Hurda bakır kablo, demir, aliminyum gibi hurdalar için bizi arayın, bilgi alın yanlış bir is yapmamak için bize ulasın.

Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz.  Biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.

Dudullu hurdacı olarak  dudulluda hurda alım satım işleri yapmaktayız.Çevre illerde de faliyet göstermekteyiz. Dudullu hurdacı olarak,ümraniye, çekmeköy,  sarıgazi,  sancaktepe,  tepeüstü gibi yerlerde sarı, bakır, kablo, bakır ,alininyum daha sayamadıgım birçok madeni degeri olan maden denilen metal olarak halk dilinde hurda denilen mazemeleri bizimle deger kazansın.En yüksek fiyatlaerla alım yapmaktayız.

AHŞAP HURDALAR

Dudullu hurdacı olarak  dudulluda hurda alım  işleri yapmaktayız, Dudullu da hurda söktürü  çok durgun  inşaat söktörü hız kazansa belki işler açilirHer türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara, palet,osb, pleymut,lastik, cam, kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız.

Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

HURDA KABLO

Hurda kablo ile bilgili çeşitlerine göre fiyat almak için bizlere herzaman ulaşa bilirsiniz.kablo çeşitlerine göre güncel bakır fiyatlarından ölçüp en yüksek fiyatlara almaktayız. Hurda kablo bakır alım satım fiyat konusunda her türlü sorularınız. için bize ulaşabilirsiniz.7/24 saat acık hurda dükkanı

Firma yetkili kişiden istediginiz zaman fiyat ala bilirsiniz.   0533 211 18 50

dudullu hurdacı olarak dudullu ve cevre mahallelerine hurda alım satım işler yamaktayız.dudullu hep bıldıgımız dudullu hıc gelıstırmedı kendını ınsanları evlerı hep aynı model,hurdalarınızı gelıp alıyoruz dudullu hurdacı olarak onda sıkıntı yok

BİLGİLENDİRME

Dudullu hurdacı Olarak Tüm mahalle ve semtlerde her türlü hurda kablo, hurda sarı, hurda bakır, hurda demir gibi mazemeleriniz en yüksek fiyatlardan değerlendirilir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir