Ferhatpaşa Hurda Fiyatları

0

Ferhatpaşa hurda fiyatları konusunda hiç bir yerde bulamayacağınız avantajlı hurda alımı için bizi arayın.

Bizler uzun yıllardır hurdacılık yapıyoruz ve çevre semtlerimizde de firmalarımız bulunmaktadır. Bızler en ıyı sekılde hızmet vermekteyız. Sızlere hurdalarınızı yerınde ve de degerınde her turlu gelıp alınılmaktadır.

Bızler bır telefon kadar yakınız sızlere ve uzun yıllardır hurdacılık yapmaktayız.bızler servıs araclarımız vede ekıp arkadaslarımızla cok sıkı calısmaktayız bızler sızlere en ıyı sekılde hızmet vermeye calısıyoruz.

Bizler hernevı hurdalarınızı yerınde vede degerınde almaktayız. bızler bır telefon kadar yakınız. bız ferhatpasa semtınde vede cevre semtlerde hurdacılık yapmaktayız. bır telefon acmanız yeterlı servıs araclarımızın bırı mutlaka orada olur.

Sızı bekletmeyız oyle bır calısma sıstemımız yok vergımız hızmetlerın aldıgımız hurdaların degerınız bıldırır bılırız. bızler her nevı hurdalarınız yerınde gelerek degerınde vede elektoronık tartılarımızla tartarak almaktayız. bızler sızlwere en ıyı sekılde hızmet vermekteyız.bızler bır telefon kadar yakıınız

Ferhatpaşa hurda fiyatları ile sızlere  verdıgımız Hizmetlerimiz :

 • sarı hurda
 • bakır hurda
 • kompozıt
 • motor
 • kalas
 • cubuk
 • demır
 • catı onarım
 • bına yım
 • celık kapı
 • tahta kapı
 • alımınyum
 • demır
 • nıkel
 • obs
 • beson
 • onaon
 • gumus

ve buna benzer her hurdalarınız almaktayız.

Ferhatpaşa Hurda Fiyatları

Ferhatpaşa Hurda Fiyatları

Ferhatpaşa Hurda Fiyatları

Büyükannemin babası İbrahim Turhan’ın Ferhatpaşa’dan aldığı çiftlik o dönemde 6 milyon metrekareymiş. İstanbul’un gıda ihtiyacının karşılanmasında bu çiftliğin önemli payı varmış. Sonrasını merakla dinlemeye başladım.

Çiftlik arazisinden kopan ilk büyük bölüm, göçmenlerin yerleşmesi için verilen alan olmuş. Göçmenlere arsalar bedelsiz verilmiş. Ardından İstanbul Sebze Hali ile Otogar için kamulaştırma yapılmış. Arkasına bir de Kuru Gıda Hali eklenmiş. Anlaşılan Ferhatpaşa Hurda Çiftliği sat sat bitmemiş. Hurda olarak bilinen saç profil çubuk demir gibi hurda mazemeri hurdadan yüksek almaktayız.

Daha doğrusu ver ver bitmemiş durumu söz konusu. Çünkü, ailemizden bu alanlar istenmiş.
Aileniz istimlak davaları açıp, karşılığını almış olmalı. Anlaşmalı istimlak olmuş hep. Sonuçta geçmişte tarla olan yerler, altyapısı bu şekilde tamamlanarak imarlı hale gelmiş. Ayrıca, ciddi nüfus artışı da olmuş.

Anlaşılan, istimlak olayı ailenizin işine gelmiş.Bayrampaşa için en olumsuz konu, cezaevinin orada olmasıydı… Bizim çiftlik arazisinden kopan bölümler de dahil, ortaya çıkan projeler Bayrampaşa’nın hak ettiği gelişmeyi sağladı.Sonra neler oldu Carrefoursa ve Bauhaus’a arsaları aile olarak biz sattık. Bu iki büyük marketin gelişi de bölgede alt yapıyı iyice geliştirdi. Ferhatpasa son zamanlarda mermerciler sitesi gibi olmuştur.

Ferhatpaşa hurda fiyatları ilr her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet, osb, pleymut, lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinci el olarak alım satım yapmaktayız. Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.

Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz .  Bizler geri dönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz. Biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz. İlla hurda satmanız gerekmez.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır. Her zaman en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayım. Hurdalarınızı yerinden teslim alarak yerinde nakit ödeme yapılmaktadır. Bizler güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek itibar kazanmaktayız.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz.

Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

 

Kablo nasıl Soyulur

Öncelikle  Kablonun soyulup soyulmadığını konturol edilir,Bazı kabloların içi silikonlu olanları vardır bunlar bakınadan gecsede soyulması çok zor. Bu kabloları bir metre kadar kesilerek soyma makinasının yanına hazırlanır. Bu kablolar uzun olursa makina tehlike yaratabilir. Makinanın

Çekim güçü oldukca yüksek olmasından dolayı makina üzerimize yatabilir. Bu yüzden kısa kısa kesilir.Daha sonra hazırlanan kabolalar Makinaya verilirken makina ayarı yapılır.

Bu yapılan ayar kabloyu ekiye en iyi bir şekilde kesecek şekile getirilir.Daha sonra kabloyu kesip kesmedigini Anlamak amacıyla kakinadan gecen kablo soyularak insan gücünün devreye girmesi sebebiyle konturol edilir.

Konturol edilen kablo soyulmuyorsa ayarı olmamış demektir bu yüzden tekrar tekrar ayarlanır.Ayarlandıktan sonra soyana kadar ayarlananır ve seri bir şekilde makinaya kobloyu vermeye başlanır.

Makinadan geçen bu kablolar dış kabukları varsa alınır yoksa zaden soyma bakır olmuştur. Eğer kabuklu ise tekrar makinadan geçmesi gerekir. Ama bu daha kolay olur.

HURDA KABLO NEDİR

Hurda kablo alım satım yapan firmalardan biri olan Ümraniye hurda firmamiz hurda kablo alım yapan hurdacı ,  Hurda kablo eskimiş yada imalatdan artmiş kablolarıniz ,tadilatdan cıkmiş kablolarınız için bizden fiyat almadan satış yapmayınız. Kablo fiyatları güncel olarak değişmektedir.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ