Gebze hurdacı

Gebze hurdacı

Gebze hurdacı  fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda gebze Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Gebze hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız.

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin de kazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz. Böylece ağır hurdalarınız taşıma zahmetinden kurtularak aile bütçenize katkı sağlamış olabilirsiniz.

HURDA SARI

Gebze hurdacı 0532 448 37 26

Gebze hurdacı

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

gebze Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,sarı, bakır ,kablo gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.      

HİZMETLERİMİZ

Gebze Hurda Alım Satım

Gebze Hurda Demir

Gebze Hurda Alimünyum

Gebze Hurda Bakır

Gebze Hurda Sarı

Gebze Hurda Çelik

Gebze Hurda Çinko

Gebze Hurda Krom

Gebze Hurda Kablo

Gebze Hurda Demir

Gebze Hurda Bakır

Gebze Hurda Paslanmaz

Gebze Hurda Alüminyum

Gebze Hurda Kağıt

Gebze Hurda Plastik

Gebze Makina Hurdaları

Gebze Hurda Çinko

Gebze Sarı Hurda

Gebze Hurda Pet

Gebze Hurda Naylon

Gebze Hurda Krom

Gebze Hurda Kurşun

Gebze Hurda Karton

Gebze  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna gebze  hurdacı,gebze  hurda,gebze  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, gebze  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.

Gebze  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz.

Bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

HURDA KABLO ALAN FİRMALAR

Tüm yanmış imalat fazlası kesik kısa parça yer altı kolan kablo larınız bilgisayar ptt antıkırom enyaf kablolarınız borsa endeksi güncel bakır fiyatlarından elektironik tarazide ölçüp bakır oranından güncel bakır fiyatlarından almaktayız.

Kablo bakır alım satım yapan hurdacı olarak hurda dükkanı olarak hurda kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamiz hertürlü kablo bakır fiyatlarını güncel fiyatları bizden 7/24 saat acık hurdacı dükkanı fiyat belirlemektedir.

Kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamiz her türlü hurda kablo bakır ,lama bakır, boru bakır gibi madeni hurda degeri olan her türlü kablo bakır alım yapan hurdacı dükkanı ayrıca kablo bakır fiyatları güncel olarak günlük belirlenmekte olup en yüksek fiyatlara soyma bakır alım yapılmaktadır.

Firma yetkilimiz den 7/24 bilgi alabilirsiniz 0533 211 18 50

HURDA BAKIR KABLO

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.

Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz.

Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

hurda alımı yapmaktayız.gebze kHer türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.

BİLGİLENDİRME

Gebze Hurdacı,Tuzla Hurdacı,Çayırova hurdacı,Pendik Hurdacısı olarak hizmet verdiğimiz tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan hurda kablo,hurda bakır,hurda sarı,hurda demir gibi mazemeleriniz değerlendirilir. Yerinde elektronik kantarlarla tartılıp nakit ödeme yapılmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir