Göztepe Hurdacı

Göztepe Hurdacı

Göztepe hurdacı 0532 448 37 26 alım satım  fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda göztepe  Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Göztepe Hurdacı 0532 448 37 26

Göztepe hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Göztepe hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Göztepe Hurda Alım Satım

Göztepe Hurda Demir

Göztepe Hurda Alimunyum

Göztepe Hurda Bakır

Göztepe Hurda Sarı

Göztepe Hurda Çelik

Göztepe Hurda Çinko

Göztepe Hurda Krom

Göztepe Hurda Kablo

Göztepe Hurda Demir

Göztepe Hurda Bakır

Göztepe Hurda Paslanmaz

Göztepe Hurda Alüminyum

Göztepe Hurda Kağıt

Göztepe Hurda Plastik

Göztepe Makina Hurdaları

Göztepe Hurda Çinko

Göztepe Sarı Hurda

Göztepe Hurda Pet

Göztepe Hurda Naylon

Göztepe Hurda Krom

Göztepe Hurda Kurşun

Göztepe Hurda Karton

Göztepe hurdacı olarak göztepe ve çevre illerde hurda alım yapmaktayız, kadıköy ,acıbadem,bostancı, küçükyalı, kozyatağ ,Göztepe madeni hurda alım yapmaktayız,madeni hurdalar ,sarı,kablo, bakır, leyim, kalay,pazlanmaz,aliminyum,soyma bakır,aliminyum gibi madeni hurdalar için bizi arayın.

Göztepe hurdacı olarak göztepe ve cevresinde hurda alım yapmaktayız,göztepe kentsel dmönüşümle de degerine deger katıp istambulun en gözde semtlerinden biri olmuştur göztepe de hurda alım satım işleri gayet hızlı ilerlemektedir.

Göztepe hurdacı olarak ğöztepe de inşaat sektörü ilerledikçe bizim hurda işleri açılmaktadır,göztepe de daire fiyatları tavan yapmiş durumda en kötü daire fiyatları 1000 dan başliyor,

Göztepede  bulunun eğitim köyüdür(tabelada öyle yazıyor.
kaliteli bir eğitimi olmasına rağmen kalitesiz öğrencileri yüzünden değeri pek anlaşılamamaktadır.
kışın -3 ila -7 derece arasında dağa çıkmak oldukça zordur buna rağmen pek tatil edilmez.

Göztepe fikirtepeninde yıkılıp yapılmasıda göztepeye ayrı bi güzellik katıyor.

Göztede oturan insanlar çok kibar insanlar ,Göztede evi olan çogu insanlar en eski yerleşime sahip olan insanlar ,orda oturan 50, 60,yaşlarında insanlara göztepenin geçmişini sormak lazım onlar oraların kimler yasadıgını bilmek gerekir. Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız.

Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur. Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz. Bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız, vede olmaya devam ediyoruz .

Biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır. 

Her türlü hurda demir, saç, profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.          

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

KABLO NEDİR NE İŞE YARAR

Hurda kendisi pevese olup içi soyma bakırdan oluşan bu çisme kablo denir. Bu tür kabloların hurda amaçlı alım satım yapan bir firmayız. Kablo alım satım yapan büyük firmalar olarak en yüksek ve günlük güncel fiyatlarla kablo bakır demir alım yapmaktayız.

Kablonun geri dönüşüm ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Bizler geri-dönüşüm işi yaparak ülkemize buyuk katkı sağlamaktayız.

BİLGİLENDİRME

Göztepe Hurdacısı,Maltepe Hurdacı,Ataşehir Hurdacı,Üsküdar Hurdacı

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir