İçerenköy hurdacısı

Kartal hurdacı Hurda

Kartal hurdacı Hurda

Kartal hurdacı 0532 448 37 26

Kartal hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda kartal Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

KARTAL hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Kartal hurda alım satım

Kartal hurdacı Hurda

Kartal hurdacı Hurda Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Kartal hurdacı Hurda

kartal hurda maden alım ,sarı kablo,bakır

Kartal hurdacı Hurda

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

KARTAL Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir, sarı, bakır ,kablo gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

           HİZMETLERİMİZ

Kartal Hurda Alım Satım

Kartal Hurda Demir

Kartal Hurda Alimunyum

Kartal Hurda Bakır

Kartal Hurda Sarı

Kartal Hurda Çelik

Kartal Hurda Çinko

Kartal Hurda Krom

Kartal Hurda Kablo

Kartal Hurda Demir

Kartal Hurda Bakır

Kartal Hurda Paslanmaz

Kartal Hurda Alüminyum

Kartal Hurda Kağıt

Kartal Hurda Plastik

Kartal Makina Hurdaları

Kartal Hurda Çinko

Kartal Sarı Hurda

Kartal Hurda Pet

Kartal Hurda Naylon

Kartal Hurda Krom

Kartal Hurda Kurşun

Kartal Hurda Karton

  ALINAN HURDA ÇEŞİTLER

kartal  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna kartal  hurdacı,kartal hurda,kartal  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz.

Kartal  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. kartal  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

Kartal hurdacı olarak kartal ve cevre illerınde mahalleride hizmet vermekteyiz,kartal hurda alım satım işleriyle ugrasmaktayız,kartal  trafik sorunu var deselerde baska illere göre daha az veulasımı kolay en azından ulasımi kolay kartal ismi gibi cok yukselen bir semtdir.

Kartal hurdacı olarak kartalın yukseldigini gormekteyiz ve degerine deger katıyor her gecen gun daha iyi ve nufusu gittikce kalabalık bir hale geliyor, inşaat sektörü ilerledikce kardal hurda alım satım işleri hizlaniyor,ve de derine deger katıyor,kartal hurdacı olarak kartal istambulun en güzel semtlerinden biri oluyor.

Kartal hurdacı olarak kartal ve cevre mahalle  ve ilerinden arayarak hurda demir sarı, kablo,pazlanmaz,çinko,plastık kompozit motor bobin ayrımi ve daha sayamadıgım ber cok dalda bizi arayın hurdalarınızı degerlendirelim yada hurdalarınızın degerini ögrenin,bizi 7/24 ulasabileceginiz -0532 448 37 26-0536 975 04 26 numaralardan bize ulasabilirsiniz .

Kartal hurdacı olarak sizle ve geridonüsüme yardımcı olmayı gururla yapmaktayız.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.

Hurdala

HURDA BAKIR KABLO

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ
YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

Kablo bakır alım satım işleri yapan hurdacı firmamiz her türlü hurda kablo bakır alım satım yapan hurdacı dükkanı güncel hurda bakır kablo alım sdatım yapılmaktadır.

Hurdalarınızı yeriden alarak hurdalıgımıza götürmekteyiz. Ordan büyük tır yada kamyonlara yükleyerek fabrikalara götürerek orda eritim aşamasına gelerek eritime başlanır eritilir ,ve yeniden sac,profil,yeni çubuk demir,gibi yeni maze cekilerek mazeme satan nalbur yasa demircilere gelir.

kartalda her turlu hurdalarınız alınır.servıs araclarımız herdaım hizmet vermektedır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir