Kavakpınar hurdacı

Kavakpınar hurdacı

Kavakpınar hurdacı 0532 448 37 26 fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Kavakpınar  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Kavakpınar hurdacı 0532 448 37 26 olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız.

HURDA BAKIR

kavakpınar hurdacı olarak kavakpınar ve cevre mahallelerine hurda alım satım işler yamaktayız

Kavakpınar hurdacı

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Kavakpınar hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Kavakpınar hurdacı

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Kavakpınar  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir, sarı, bakır ,kablo, aliminyum  gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 HİZMETLERİMİZ

Kavakpınar Hurda Alım Satım

Kavakpınar  Hurda Demir

Kavakpınar  Hurda Alimunyum

Kavakpınar  Hurda Bakır

Kavakpınar  Hurda Sarı

Kavakpınar Hurda Çelik

Kavakpınar  Hurda Çinko

Kavakpınar Hurda Krom

Kavakpınar  Hurda Kablo

Kavakpınar  Hurda Demir

Kavakpınar  Hurda Bakır

Kavakpınar  Hurda Paslanmaz

Kavakpınar Hurda Alüminyum

Kavakpınar  Hurda Kağıt 

Kavakpınar  Hurda Plastik 

Kavakpınar  Makina Hurdaları

Kavakpınar Hurda Çinko

Kavakpınar  Sarı Hurda

Kavakpınar  Hurda Pet 

Kavakpınar  Hurda Naylon

Kavakpınar  Hurda Krom

Kavakpınar  Hurda Kurşun

Kavakpınar  Hurda Karton

kavakpınar  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna kavakpınar   hurdacı,kavakpınar hurda,kavakpınar   hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, kavakpınar    hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. kavakpınar  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

kavakpınar hurdacı olarak kavakpınar eskiden kırsal bölge olarak bilinirdi şimdilerde ise hem manzara olarak  konomu  çok güzel yerdedir.kavakpınar hurdacı olarak kavapınar yerleşimiyle ve yeriyle güzel bir mahalledir.

Kavakpınar hurda alım satımı ne kadar çok hızlanırsa  o kadar çok kavakpınar daha çok gelişir. Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir.

Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

KABLO HURDA BAKIR ALAN HURDACI

Herçeşit kablo bakır hurdalarınız degerinde yerinde borsa endeksi güncel fiyatlara almaktayız yanmış kablo parça kablo imalat fazlası kablo yer altı kablo fare yemez kablo enye enyaf yanmaz kablo antıkırom kablo kolan kablo çelik kablo bakır oranından ölçüp en yüksek fiyata almaktayız fiyat almak için 7/24 Araya bilirsiniz. Kablo bakır madeni çeşitleri sarı, kablo, soyma bakır, alimnyum gibi hurdalarınızı degerinde en yüklsek fiyatlara kablo bakır ALIM SATIM YAPMAKTAYIZ.

Kavaklıpınar hurdacıyız.sızınle calısmaktan onur duyarız.kavacık cok seckın bır semt olusuyla tanınır.köprüden cıkıp kavaklıpınar trafıgıne gıren yandı.ama yınede guzel bır semt orda calısmaktan mutluyuz.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.

BİLGİLENDİRME

kavakpınar hurdacı olarak hizmet verdiğimiz tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan hurda kablo,hurda bakır,hurda sarı,hurda demir gibi mazemeleriniz değerlendirilir.

Yerinde elektronik kantarlarla tartılıp nakit ödeme yapılmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir