Kaynarca hurdacı 0532 448 37 26

Kaynarca hurdacı

Kaynarca hurdacı

kaynarca  hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alım yapmaktayız.

Kaynarca hurdacı 0532 448 37 26   fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda kaynarca Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetinide saglamaktayız.

Kaynarca hurdacı

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,sarı, bakır ,kablo,atık yag, gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

 Kaynarca hurdacı 0532 448 37 26  olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin de kazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerinden dir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Kaynarca hurdacı

Kaynarca hurdacı

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

KAYNARCA Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

kaynarca Hurda Demir

kaynarca Hurda Alimunyum

kaynarca Hurda Bakır

kaynarca Hurda Sarı

kaynarca Hurda Çelik

kaynarca Hurda Çinko

kaynarca Hurda Krom

kaynarca Hurda Kablo

kaynarca Hurda Demir 

kaynarca Hurda Bakır 

kaynarca Hurda Paslanmaz 

kaynarca Hurda Alüminyum

kaynarca Hurda Kağıt 

kaynarca Hurda Plastik

kaynarca  Makina Hurdaları

kaynarca Hurda Çinko

kaynarca Sarı Hurda

 kaynarca Hurda Pet

kaynarca Hurda Naylon

kaynarca Hurda Krom

kaynarca Hurda Kurşun 

kaynarca Hurda Karton

Kaynarca  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna kaynarca   hurdacı,kaynarca hurda,kaynarca   hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, kaynarca   hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. kaynarca  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz.

0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

kaynarca ve cevre semtlerde hurda alim yapmaktayım kaynarca şimdilerde çok moderin bir semt oldu önceden kırsal bir semtdi ,kaynarda hurda alım işleri iyiçe hızlandı.kaynarca hurda olrak kaynarca hurda fiyatları bize sorun en yüksek fiyatlara hurda almaktayım.

Kaynarca eskiden şehirden uzak nezihbir semtdi şimdilerde işe iştambula karışmiş bir semtir biz hurdacılık yarak kaynarcanın her yerini iyi bilirim şu gunlerde kaynarca cok degişmiş bi semt.Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz.

Bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir.

Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz.

Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır. Her türlü kablo bakuır alım satım yapan hurdacı firmamiz en güncel fiyatlara kablo bakır madeni hurda çeşitleri almaktayız.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

Kablo hurdası yanmış kablo imalat fazlası kablo şantiyede kullanım atık parça kablo yer altı kablo enyaf antıkırom kablo her çeşit hertürlü kablolarınız borsa endeksi güncel bakır fiyatlarından elektironik kantarla yüzdesini hesap ederek bakır oranına göre bakır fiytından almaktayız 7/24 Firma yetkilisinden bilgi ala bilirsiniz   0533 211 18 50

kaynarca ve cevre semtlerde hurda alim yapmaktayım kaynarca şimdilerde kendını gelıstırmeye basladı daha fazlasını beklemekteyız.o ara gece kondularda yıkılmalı ve  kentsel donusume gecmelı bızler karnarcada calısmaktan mutluyuz.hurdalarınızı herturlu gelıp alıyoruz.

BİLGİLENDİRME

Kaynarca hurdacı,Pendik Hurdacısı olarak hizmet verdiğimiz tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan hurda kablo,hurda bakır,hurda sarı,hurda demir gibi mazemeleriniz değerlendirilir.

Yerinde elektronik kantarlarla tartılıp nakit ödeme yapılmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir