Kaynarca kablo bakır 0536 975 04 26

Kaynarca  kablo bakır- 0536 975 04 26

Kaynarca  hurda kablo bakır alım satım işleriyle ugraşmaktayız.Degerli madeni hurda alım işleri yaparak en yüksek fiyatlara hurda bakır almaktayız. hurda türü fark etmez her tür hurda almaktayız, Önce olarak bakır kablo içinde bakır bulunan madeni hurdalardır,Hurda işi birçok bölüme ayrılmaktadır. Hurda çeşitlerinin fazla olması hurdacılarında işini zora sokmakta ve geri dönüşümü için sadece bir bölüm hurda türünü malzeme olarak almaktadırlar. Hurda kablo alımı da bunlardan biridir. Bakır, alüminyum gibi hurda kabloların alımını yapan firmamız kablonun birçok kısmını dönüşümden geri elde etmektedir. Doğaya katkısının fazla olduğu maden türleri arasında yer alan demir, bakır, alüminyum sizlerinde katkısıyla çevreye zararını minimuma indirmek işimize olan saygımızı arttırmaktadır.

Hem cevre koruma hemde işimiz bu biz de meslek olarak edindigimiz hurdacılık işinde ömrümüzü tamamlamaktayız aynı zaman da evimizin ihtiyaçlarını hurda alım satım yaparak geçindirmekteyiz,

Madeni hurdalarınız için bizi arayabilir yada sitemizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçin,En yüksek fiyatlara hurda kablo bakır alım yapmaktayız ,

Biz degerli madeni hurdalarınızı yerinde tesbit yaparak vede yerinde elektironik tartılarla tartarak müşteri yani kablo yada bakır satan vatandaşimizın kafası rahat olsun gerisi teferruat bizim referan olarak saydıgımız müşteri memmüniyeti bizim için çok önemli.

Biz her türden hurda yada ahşap hurdası da almaktayız. makara,palet,osb,teleskop direk ,tahta,demir,bakır,kablo,çinko,nikel,kompozit,gümüş,altın,aliminyum,pazlanmaz,kırom,plastık,demir gibi bir çok hurda çeşidi almaktayım ,

Önemli not:

Hurda izoleli bakır kabloların izolesini çıkarma adına lütfen yakmaya teşebbüs etmeyin zira hem kendi sağlığınıza hemde çevre ye çok zarar vermiş olursunuz. Bu yakma yoluyla vereceğiniz zarar hurda bakır kablodan kazanacağınız toplam paranın kat kat üzerinde olacaktır. Bunun yerine izoleli bakır kablonuzun fire vereceği oranı hesaplayın bilin ona göre firesini düşerek satın. Bırakın izoleyi işinin erbabı firmalar çıkararak ekonomiye geri kazandırsınlar.

kaynarca kablo bakır alım satım hurda hurdacı hurdacılık

kaynarca kablo bakır -0536 975 04 26 hurdacı fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda ataşehir Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Kaynarca hurdacı olarak acarken ve cevre illerinde hurda alım , yapmaktayız hurda demir veya maden dedigimiz sarı, kablo, bakır, aliminyum,leyim ,kalay, sarı,nikel , pazlanmaz,akü gibi bir çak madeni degeri olan hurdalarınızı yerinden teslim almaktayız, hurdalarınızı degerinde alıp geri dönüşüme katkı saglamaktayız.Her türlü hurda alım satım işleri, yapılmaktadır, biz her zaman hurda alım işleri yapmaktayız,ikinciel hurda ahşap makara,palet,osb,pleymut,mebran,kumaş,lastik hurdası gibi her türlü hurda alım satım yapmaktayız.Biz her türlü geridönüşümü olan her türlü hurda alım satım yapan güvenilir bir firma olarak bizlere her türlü soru veya sorunlarınız için  7/24 ulaşabilirsiniz ,biz hurda konusunda eğilleşmiş ekiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz..Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.