Maltepe Hurdacı 0532 448 37 26

Maltepe Hurdacı

Maltepe Hurdacı 0532 448 37 26

Maltepe hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda maltepe Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

 Maltepe Hurdacı Hurda  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Maltepe Hurdacı

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik  sarı, demir ,kablo ,bakır gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

HURDA BAKIR

Maltepe Hurdacı 0532 448 37 26

Maltepe Hurdacı hurdacı fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda maltepe  Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

hurdalarınızı yerinden telim almaktayız maltepe hurdacılar

HİZMETLERİMİZ

Maltepe Hurda Alım Satım

Maltepe Hurda Demir

Maltepe Hurda Alimunyum

Maltepe Hurda Bakır

Maltepe Hurda Sarı

Maltepe Hurda Çelik

Maltepe Hurda Çinko

Maltepe Hurda Krom

Maltepe Hurda Kablo

Maltepe Hurda Demir

Maltepe Hurda Bakır

Maltepe Hurda Paslanmaz

Maltepe Hurda Alüminyum

Maltepe Hurda Kağıt

Maltepe Hurda Plastik

Maltepe Makina Hurdaları

Maltepe Hurda Çinko

Maltepe Sarı Hurda

Maltepe Hurda Pet

Maltepe Hurda Naylon

Maltepe Hurda Krom

Maltepe Hurda Kurşun

HURDA BAKIR KABLO

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir.

Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz.

Kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamiz her türlü kablo bakır alım satım yapan hurdacı dükkanı olarak kablo bakır alım satım yapan en yüksek fiyatlara kablo bakır alım satım yapan hurdacılar olarak güncel olarak almaktayız.

Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

Kablo bakır fiyatları hurda alım satım işleri yapan hurdacı firmamiz kablo fiyatları bakır fiyatları alım satım yapan hurdacı firmamiz fiyatları güncel olarak belirlemektedir.

madeni hurda çeşitlerini degerinde yerinde elektironik tartılarla tartarak almaktayız. Hurdalarınızı nakit paraya çevirmekteyiz.

Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz.

Bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

BİLGİLENDİRME

Kartal Hurdacı olarak hizmet verdiğimiz Pendik Hurdacı,Kadıköy Hurdacı,Sancaktepe Hurdacı,Ataşehir Hurdacı gibi tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan hurda kablo,hurda bakır,hurda sarı,hurda demir gibi mazemeleriniz değerlendirilir. Yerinde elektronik kantarlarla tartılıp nakit ödeme yapılmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir