Sultanbeyli hurdacı 0532 448 37 26

Ömerli hurdacı

Ömerli hurdacı

Başlıca Hizmetlerimiz

Tabela sökme
Bina dış cephe sökme
makina sökme
hurda sökme
eski hurdaları sökme
alüminyum dış cephe sökümü
gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Ömerli hurdacı 0532 448 37 26 olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız.

HURDA BAKIR

Ömerli hurdacı 0532 448 37 26

Ömerli hurdacı

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dehurda bakır alımıkazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

ömerli hurda maden alım ,sarı kablo,bakır

ömerli hurda maden alım ,sarı kablo,bakır

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

ömerli Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

HİZMETLERİMİZ

ömerli hurda

ömerli hurdacı

ömerli hurda bakır

ömerli hurda sarı

ömerli hurda kablo

ömerlı hurda demir

ömerli hurda plastık

ömerli hurda alimiyon

ömerli hurda plastik

ömerli hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna ömerli  hurdacı,ömerli  hurda,ömerli  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, ömerli hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.ömerli  hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

ömerli hurdacı olarak ömerli, alemdag ,şile, reşadiye,taşdelen ,yenidogan,paşakoy gibi bircok semtde hurda alimi yapmaktayız.

Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.

Ömerli hurdacı olarak ,Ömerli de hurda alımı yapmaktayız. Ömerli de hurdacı olmadığından dolayı İstanbul dan gelerek hurdalarınızı yerinden almaktayız.

Değerli madeni hurdalarınız için bize ulaşın.Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz.

Biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

 HURDA KABLO BAKIR ALAN HURDACI

Hurda kablo bakır nedir nasıl olur kablo içindeki bakır oranı nasıl ölçülür fiyat nasıl baz alınır yer altı kablo kolan kablo ebet çeşit lerine göre elektironik terazide ölçüp kablodan çıkan soyma yada yanmış bakır borsa endeksi güncel bakır fiyattan en yüksek fiyata almaktayız  bilgi almak için Firma yetkilisinden fiyat ala bilirsiniz 0533 211 18 50

HURDA BAKIR KABLO

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan maden değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.

Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamiz uzman ekipler tarafından yerinde tesbit yapılarak yerinde tartım ve ödemerimiz nakitdir.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız her türlü kablo alım satım yapmaktadır.

Kablo alım yapan istanbul genelinde kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamiz her türden değeri olan madeni hurda alım yapılmaktadır.

BİLGİLENDİRME

Ömerli hurdacı Olarak tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan Hurda Kablo,Hurda Bakır,Hurda Demir,Hurda Sarı gibi malzemelerinizi yerinde elektronik kantarlarla tartılıp değerlendirilir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir