Paşaköy hurdacı

İçerenköy hurdacısı

Paşaköy hurdacı

Paşaköy hurdacı

paşaköy  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna paşaköy hurdacı,paşaköy  hurda,paşaköy hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Paşaköy hurdacı

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

paşaköy  hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

HURDA SARI

Paşaköy hurdacı

Paşaköy hurdacı

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

pasakoy Hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

paşaköy hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna paşaköy hurdacı,paşaköy hurda,paşaköy hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz

paşaköy hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna paşaköy hurdacı,paşaköy hurda,paşaköy hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

Hizmetlerimiz

paşaköy hurda

 

paşaköy hurdacılar

 

pasaköy Hurda Alimunyum

 

pasaköy Hurda Bakır

 

pasaköy Hurda Sarı

 

pasaköy Hurda Çelik

 

pasaköy Hurda Çinko

pasaköy Hurda Krom

 

pasaköy Hurda Kablo

 

pasaköy Hurda Demir

 

pasaköy Hurda Bakır

 

pasaköy Hurda Paslanmaz

 

pasaköy Hurda Alüminyum

 

pasaköy Hurda Kağıt

 

pasaköy Hurda Plastik

 

pasaköy Makina Hurdaları

 

pasaköy Hurda Çinko

 

pasaköy Sarı Hurda

 

pasaköy Hurda Pet

 

pasaköy Hurda Naylon

 

pasaköy Hurda Krom

 

pasaköy Hurda Kurşun                  

Paşaköy hurdacı

Paşaköy hurdacı

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir.

Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz.

Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır. Kablo alım satım güncel fiyatları her zaman kablo fiyatlarını bizden ögrenin

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

paşaköy  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna paşaköy hurdacı,paşaköy  hurda,paşaköy hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, paşaköy hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. Paşaköy hurdacı,yenidogan, şile,dudullu,eremkoy, sarıgazı gibi semtlerde hurda alımı yapmaktayız.Paşaköy  hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0533 211 1850 numaralardan 7/24  Hızmet vermekteyız. Bizler paşaköyde hurdacılık yapmaktayız bizler hernevi hurdalarınızı gelip yerinden elektronik tartılarla tartarak almaktayız.

Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geri

dönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir