Sultanbeyli hurdacısı

Samandıra hurdacı

Samandıra hurdacı

Samandıra hurdacı fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Samandıra Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

samandıra  hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Dudullu hurdacı Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Samandıra hurdacı

samandıra hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda smandıra  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

samandıra hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Samandıra hurdacı

Samandıra hurdacı

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

samandıra Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik, demir, sarı, bakır  gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ

samandıra Hurda Alım Satım

samandıra Hurda Demir

samandıra Hurda Alimunyum

samandıra Hurda Bakır

samandıra Hurda Sarı

samandıra Hurda Çelik

samandıra Hurda Çinko

samandıra Hurda Krom

samanra Hurda Kablo

samandıra Hurda Demir

samandıra Hurda Bakır

samandıra Hurda Paslanmaz

samandıra Hurda Alüminyum

samandıra Hurda Kağıt

samandıra Hurda Plastik

samandıraMakina Hurdaları

samandıra Hurda Çinko

samandıra Sarı Hurda

samandıra Hurda Pet

samandıra Hurda Naylon

samandıra Hurda Krom

samandıra Hurda Kurşun

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablo alım satım yapan hurda firmamiz her türlü hurda kablo alım satım yapan hurda firmamiz madeni degeri olan hurda kablo bakır türü madeni hurda fiyatları bizlerden güncel olarak almaktayız.

Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamiz her türlü soyma bakır ,kablo bakır gibi degerli madeni hurdalarınızı yerinden nakit alım yapmaktayız.

samandıra hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna samandıra  hurdacı,samandıra  hurda,samandıra  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, samandıra  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.samandıra hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

samandıra hurdacı olarak samandıra ve cevre semtlerde hurda alım yapmaktayız,samandıra , dudullu, feratpaşa,çekmeköy,çavuşbaşı,ümraniye gibi bir çok semtde hurda alım yapmaktayız hurdalarınızı bizimle degerlendirin.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

samandıra hurdacı olarak samandıra ve cevre semtlerde hurda alım yapmaktayız,bız samandıraya hergun gelemekteyız.samandıra kentsel dönüşüme cok acık bır semt bence ılerıkı zamanlarda dahada ıyı ısler yapacklar.

Samandıra da her türlü hurda alım işleri yapmaktayım her türlü hjurda sarı ,kablo demir gibi tahta da almaktayım osb,pleymut, kalas gibi bir çok hurda çeşitleri vardır o yüzden her türlü hurda alım yada mazeme hurda olarak almaktayız.

Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinci el olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.

Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz. Bizler geri dönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.

BİLGİLENDİRME

Samandıra hurdacı Olarak Tüm mahalle ve semtlerde her türlü hurda kablo, hurda sarı, hurda bakır, hurda demir gibi mazemeleriniz en yüksek fiyatlardan değerlendirilir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir