Sarıgazi hurdacı

Demir Bakır Çağı

Sarıgazi hurdacı

Sarıgazi hurdacı

Sarıgazi Hurdacı fiyatları , 0536 975 04 26 Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda sarıgazi Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton ,demir, bakır, kablo, kağıt , plastik gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Sarıgazi hurdacı

Başlıca Hizmetlerimiz Tabela sökme Bina dış cephe sökme makina sökme hurda sökme eski hurdaları sökme alüminyum dış cephe sökümü gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

sarıgazi hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız. Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz. HURDA SARI

Sarıgazi hurdacı 0536 975 04 26

Sarıgazi hurdacı

Sarıgazi Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız. Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız. Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

sarıgazı hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda sarıgazi Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır. 1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

sarıgazi hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Sarıgazi hurdacı 0536 975 04 26

Sarıgazi hurdacı

HİZMETLERİMİZ

sarıgazı Hurda Alım Satım

sarıgazı Hurda Demir

sarıgazı Hurda Alimunyum

sarıgazı Hurda Bakır

sarıgazı Hurda Sarı

sarıgazı Hurda Çelik

sarıgazı Hurda Çinko

sarıgazı Hurda Krom

sarıgazı Hurda Kablo

sarıgazı Hurda Demir

sarıgazı Hurda Bakır

sarıgazı Hurda Paslanmaz

sarıgazı Hurda Alüminyum

sarıgazı Hurda Kağıt

sarıgazı Hurda Plastik

sarıgazı Makina Hurdaları

sarıgazı Hurda Çinko

sarıgazı Sarı Hurda

sarıgazı Hurda Pet

sarıgazı Hurda Naylon

sarıgazı Hurda Krom

sarıgazı Hurda Kurşun

sarıgazı Hurda Karton

Sarıgazi hurdacı 0536 975 04 26

Sarıgazi hurda fiyatları güncel fiyatlar sarıgazi öncelerden çok kırsal bölge olduğunu bilirdik simdi ise daha nezih bir semt olmuştur.sarıgazide trafik sorunu yok yollar acık raht bir şekilde gelip hurdalarınızı yerinden evinizdeyse evinizden alıp gidiyoruz. Sarıgazi hurdacı 0536 975 04 26

Hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hurdalarınızı en yüksek fiyata bizimle değerlendirin. Sarıgazi hurdacı olarak sarıgazi hurda demir , bakır gibi aklına gelebilecek her nevi hurda almaktayım.

Hurdalarınızı nakit ödemeyle almaktayım. Hurda fiyatlarında ciddi bi yükselme olmustur. Samandıra eski bir yerleşim yeridir.  Sarıgazi köyünün ise İstanbul’un fethinden sonra kurulduğu rivayet olunmaktadır. Fethe katılan Sarı Kadı isimli kişiye buranın mülk olarak verilmesiyle bir yerleşim yeri halini almıştır.

1-Anadolu’dan: İstanbul her zaman Türkiye geneli için çekim merkezi olmayı sürdürmektedir. Yaşam standartlarını yükseltme umuduyla göç üstüne göç almaktadır. Sarıgazi de İstanbul’un diğer semtleri gibi bu göçlerden etkilenmiştir. Ve bu göç dalgası İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi çarpık kentleşmeye neden olmuştur.

Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinci el olarak alım satım yapmaktayız. Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.

Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geri dönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır. Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır malzemeler bulunmaktadır.

HURDA BAKIR KABLO

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır alım satım yapan hurdaci firmamız en yüksek fiyatları kablo bakır alımı yapmaktayız

Sarıgazıde hurda alım yapmaktayım ,sarıgazi son zamanlara cok gelişmiş ve degerine deger katmiş önceden sarıgazinin  adını duyunca insanlar çekimser olup sarıgaziye bile girmeye korkarladı ,şimdi işe sarıgazi nezih bir semt olmuştur ,sarıgazide hurda alım satım işleri bu aralar durmaya gelmiştir.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir