Soganlık hurdacı

Sultanbeyli hurdacısı

Soganlık hurdacı

Soganlık hurdacı

Soganlık hurdacı  fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Soğanlık Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Soganlık hurdacı

soganlık  hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Soganlık hurdacı 0532 448 37 26

Soganlık hurdacı

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Soganlık Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,kablo,bakır,sarı ,leyim gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ

soganlık hurdacı

soganlık Hurda Alım Satım

soganlık Hurda Demir

soganlık Hurda Alimunyum

soganlık Hurda Bakır

soganlık Hurda Sarı

soganlık Hurda Çelik

soganlık Hurda Çinko

soganlık Hurda Krom

soganlık Hurda Kablo

soganlık Hurda Demir

soganlık Hurda Bakır

soganlık Hurda Paslanmaz

soganlık Hurda Alüminyum

soganlık Hurda Kağıt

soganlık Hurda Plastik

soganlık Makina Hurdaları

soganlık Hurda Çinko                        

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir.

Kablo bakır alım satım yapan hurda firmalarımız , hurda kablo bakır madeni degeri olan hurdalarınızı yerinde elektironik tartılarla tartarak yerinde nakit almaktayız.

Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

  Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.

 Soganlık hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna soganlık   hurdacı,soganlık  hurda,soganlık  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, soganlık  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.soganlık hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Soğanlıkta uzun yıllar ikamet etmekteyiz.Bizler soğanlık ve çevresinde hurdacılık yapmaktayız.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.                    

KABLO NASIL SOYULUR            

Kablo alım satım yapan hurda firmamiz kablo bakır sarı türü bir çok madeni degeri olan hurdalarınızı yerinden almaktayız.         

Kablo ebet ve çeşitlerine göre makine ayarların kablo alımlarında önce ölcüm yapalır güncel bakır fiyatlarından çarpılır.Kablo çeşitlerine göre fiyat verilir her kablonun fiyatı ayrıdır firma yetkili kişiden fiyat almak için bize ulaşın  0533 211 18 50

soğanlık hurdacıyız. cok sıklıkla gıttıgımız semt cok trafıgı var ama olsun bız sızlerle olmaktan mutluyuz. orda oturan akrabalarımızda var. cok ıyı bıldıgımız bır semtHer türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.

BİLGİLENDİRME

Atalar Hurdacı,Esentepe Hurdacı,Kartal Hurdacı,Orhantepe Hurdacı,Soğanlık Hurdacı,Topselvi Hurdacı Uğurmumcu Hurdacı,Yakacık Hurdacı Olarak Tüm mahalle ve semtlerde her türlü hurda kablo, hurda sarı, hurda bakır, hurda demir gibi mazemeleriniz en yüksek fiyatlardan değerlendirilir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir