Tepeören hurdacı 0532 448 37 26

Tepeören hurdacı

Tepeören hurdacı

Tepeören hurdacı

 fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Tepeören hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Tepeören hurdacı

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

tepeören hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Tepeören hurdacı 0532 448 37 26

Tepeören hurdacı

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin de kazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerin dendir.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Tepeören hurdacı 0532 448 37 26

Tepeören hurdacı

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

tepeören Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik demir,kablo,sarı, bakır  gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir. Kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Tepeoren Hurda Demir

Tepeoren Hurda Alüminyum

Tepeoren Hurda Bakır

Tepeoren Hurda Sarı

Tepeoren Hurda Çelik

Tepeoren Hurda Çinko

Tepeoren Hurda Krom

Tepeoren Hurda Kablo

Tepeoren Hurda Demir

Tepeoren Hurda Bakır

Tepeoren Hurda Paslanmaz

Tepeoren Hurda Alüminyum

Tepeoren Hurda Kağıt

Tepeoren Hurda Plastik

Tepeoren Makine Hurdaları

Tepeoren Hurda Çinko

Tepeoren Sarı Hurda

Tepeoren Hurda Pet

Tepeoren Hurda Naylon

Tepeoren Hurda Krom

Tepeoren Hurda Kurşun                 

HURDA BAKIR KABLO

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

Kablo bakır alım satım işleri konusunda uzamanlaşmış ekiplerimiz tarafından her türlü kablo bakır soyma bakır bütün bakır çeşitlerini bizden ögrenebilirsiniz. Bizler her türlü madeni degeri yada hurda değeri olan her türlü hurda kablo bakır vesayre almaktayız.

Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır malzemeler bulunmaktadır

tepeören hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz,tepe ören hurdacı olarak  hurdalarınız değerinde ve yerinde almaktayız bizler her türlü yanınızdayız servis araclarımız 7/24 hizmet vermekteyiz.

Tepeören de hurda alım satım işleri yapmaktayım hurdalarınızı yada ikinci el malzeme tahta,osb,doka,adlet,teleskop direk pleymut,gibi hurda yada ikinci el malzeme almaktayım bekçi külübesi dahi mazemeye almaktayım hurdacı deyip geçmeyin.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinci el olarak alım satım yapmaktayız,

BİLGİLENDİRME

Tepeören hurdacı Olarak tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan Hurda Kablo,Hurda Sarı,Hurda Bakır,Hurda Demir gibi malzemelerinizi yerinde elektronik kantarlarla tartılıp değerlendirilir.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir