İçerenköy hurdacısı

Uğurmumcu hurdacı

Uğurmumcu hurdacı

Uğurmumcu hurdacı 0532 448 37 26  gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Uğurmumcu hurdacı

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü
  • Uğurmumcu hurdacı

Uğurmumcu hurdacı 0532 448 37 26 Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin de kazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Uğurmumcu hurdacı 0532 448 37 26

Uğurmumcu hurdacı

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Uğur mumcu Hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.Ugurmumcu ve cevre mahallerin de hurda alımı yapmaktayız, Uğur mumcu soğanlık,kartal ortadağ,feratpasa,büyükbakkalkoy gibi bazı semtlerde hurda alım yapmaktayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,sarı,kablo, sarı, bakır,demir, gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ

uğurmumcu Hurda Demir 

uğurmumcu Hurda Alimunyum

uğurmumcu Hurda Bakır

uğurmumcu Hurda Sarı 

uğurmumcu Hurda Çelik 

uğurmumcu Hurda Çinko 

uğurmumcu Hurda Krom

uğurmumcu Hurda Kablo 

uğurmumcu Hurda Demir

uğurmumcu Hurda Bakır

uğurmumcu Hurda Paslanmaz

uğurmumcu Hurda Alüminyum

uğurmumcu Hurda Kağıt 

uğurmumcu Hurda Plastik

uğurmumcu Makina Hurdaları

uğurmumcu Hurda Çinko

uğurmumcu Sarı Hurda 

uğurmumcu Hurda Pet 

uğurmumcu Hurda Naylon

uğurmumcu Hurda Krom 

uğurmumcu Hurda Kurşun

uğurmumcu Hurda Karton

Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız. Vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

HURDA BAKIR KABLO

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Kablo alım satım yapan hurdacı dükkanı en güncel fiyatlarla madeni hurda dedigimiz sarı, bakır, aliminyum gibi birçok madeni çeşitleri vardır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz.

Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

Ugurmumcu  hurdacısı olarak her yerden hurda alım yaparak hem dogaya hemde geridönüşüme katkı saglayan hurda firmamiz,

http://atasehirhurdaci.com her türden hurda yada hurda mazeme ikinçiel mazeme almaktayım her zaman yerinde nakit ödeme ve nakliyat,taşıma viç eleman gibi işleri biz yapmaktayız.

Her zaman burdayız istediginiz zaman bize ulaşın.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Ugurmumcuda hurdacılık yapmak, Bizim için güzel bır duygu hurdalarınızı degerınde almaktayız.  Bizler ekıp arkadaslarımızla çalısmaktayız.

Ugurmumcu yerlesım alanları cok guzel epeyce gelıstıren bır semt eskıden bombostu ve suanda gezme alanları oturma alanları oldukca guzel

BİLGİLENDİRME

uğurmumcu hurdacı olarak hizmet verdiğimiz tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan hurda kablo,hurda bakır,hurda sarı,hurda demir gibi mazemeleriniz değerlendirilir. Yerinde elektronik kantarlarla tartılıp nakit ödeme yapılmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir