Yakacık hurdacı 0532 448 37 26

Yakacık hurdacı

Yakacık hurdacı

Yakacık hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda yakacık Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Yakacık hurdacı 0532 448 37 26

Yakacık hurdacı

Yakacık hurdacı 0532 448 37 26 Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

yakacık hurda  hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız.

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

yakacık  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alüminyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,sarı,kablo, sarı, bakır,demir, gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Yakacık Hurda Alım Satım

Yakacık Hurda Demir

Yakacık Hurda alüminyum

Yakacık Hurda Bakır

Yakacık Hurda Sarı 

Yakacık Hurda Çelik

Yakacık Hurda Çinko

Yakacık Hurda Krom

Yakacık Hurda Kablo

Yakacık Hurda Demir

Yakacık Hurda Bakır

Yakacık Hurda Paslanmaz

Yakacık Hurda Alüminyum

Yakacık Hurda Kağıt

Yakacık Hurda Plastik

Yakacık Makina Hurdaları

Yakacık Hurda Çinko

Yakacık Sarı Hurda

Yakacık Hurda Pet

Yakacık Hurda Naylon

Yakacık Hurda Krom

Yakacık Hurda Kurşun

Yakacık Hurda Karton

Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.

Yakacık  hurdacı olarak yakacık ve cevre semtlerde hurda alimi yapmaktayız. yakacık ,ugurmumcu,soganlık kartal feratpaşa,ortadag gibi yerlerde faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna yakacık hurdacı,yakacık  hurda,yakacık   hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, yakacık  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.

Yakacık  hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.                      

HURDA BAKIR KABLO

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

Kablo bakır alım satım yapan hurdacı dükkanı her gün güncel fiyatlarla alım satım yapmaktayız.kablo bakır soyma bakır gibi değerli madeni hurdalarınızı yerinden nakit almaktayız.

Yakacık  hurdacı olarak yakacık ve cevre semtlerde hurda alimi yapmaktayız iyi kide yapıyoruz çünkü yakacıkta çalışmayı seviyoruz.

Bizler bir telefon kadar yakınız servis araçlarımız ve ekip arkadaşlarımız her dakika hizmetinizdeyiz.

BİLGİLENDİRME

Yakacık Hurdacı Olarak tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan Hurda Kablo,Hurda Bakır,Hurda Demir,Hurda Sarı gibi malzemelerinizi yerinde elektronik kantarlarla tartılıp değerlendirilir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir