Yenisahra hurdacı

Yenisahra hurdacı 0532 448 37 26

Yenisahra hurdacı

Yenisahra hurdacı

Yenisahra hurdacı 0532 448 37 26 fiyatları , 0536 975 04 26 Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Ataşehir  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,kablo , kağıt , plastik,sarı,bakir,kablo gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Her türlü ısıtma ve soğutma görevi yapan hurda klimalarınız için bizi arayabilirsiniz.

Hurda klima söküm işlemi tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır.

Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Yenisahra hurdacı

Yenisahra hurdacı

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Yenisahra  Hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için siz

HURDA BAKIR KABLO

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır fiyatları uzmanlaşmış ekiplerimiz tarafından yerinde tespit fiyat vermeme gibi ve işlemlere ücretsiz olarak yapmaktayız .. Kablo fiyatlarına bize sormadan değersiz bir şekilde Satmayın.. Bizden fiyat alabilirsiniz 7/24 Açıktır telefonlarımız

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Yenisahra Hurda Alimunyum

Yenisahra Hurda Bakır

Yenisahra Hurda Sarı

Yenisahra Hurda Çelik

Yenisahra Hurda Çinko

Yenisahra Hurda Krom

Yenisahra Hurda Kablo

Yenisahra Hurda Demir

Yenisahra Hurda Bakır

Yenisahra Hurda Paslanmaz

Yenisahra Hurda Alüminyum

Yenisahra Hurda Kağıt

Yenisahra Hurda Plastik

Yenisahra Makina Hurdaları

Yenisahra Hurda Çinko

Yenisahra Sarı Hurda

Yenisahra Hurda Pet

Yenisahra Hurda Naylon

Yenisahra Hurda Krom

Yenisahra Hurda Kurşun

Yenisahra hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna yenisahra  hurdacı,Yenisahra hurda,Yenisahra hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, yenisahra  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. yenisahra  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Yenisahra hurdacı olarak Yenisahra ,erenköy ,kozyatağı,acıbadem,hasanpasa ,kadıkoy,goztepe, bosrancı ,gibi bir cok yerde hurda alımı yapmaktayız,Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinci el olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır malzemeler bulunmaktadır.

BİLGİLENDİRME

Yenisahra hurdacı Olarak tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan hurda kablo,hurda bakır,hurda sarı,hurda demir gibi malzemelerinizi yerinde elektronik kantarlarla tartıp değerlendirilir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir