Hakkımızda

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Ümraniye hurda olarak birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Hurdalarınızı değerinde alıyor ve geri dönüşüme gönderiyoruz. Ümraniye bölgesinde hurda alımı yaptırmak istiyorsanız mutlaka bizi aramalısınız.

Hakkımızda

Başlıca Hizmetlerimiz

Ümraniye hurda fiyatları

Ümraniye hurda fiyatları 0536 975 04 26 hurda göre iki katı yükselme olmuştur,2017 hurda fiyatlarındaki artış fiyatları 1000 bulmuştur.

Tabela sökme, Bina dış cephe sökme, makina sökme, hurda sökme, eski hurdaları sökme, alüminyum dış cephe sökümü gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.
Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.
Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

ümraniye hurdacısı olarak her türden hurda alım satım işleri yapmaktayız,ümraniye ve çevre semtlerde hurda alım satım işleri yaparak çevreye kendimizi tanıtmaya çalışıyorum her zaman güncel fiyatlara hurda alım satım işleri yapmaktayız.

her türden hurda yada hurda mazeme yani ikinçiel hurda mazeme alım yapmaktayız

osb,pleymut,doka,teleskopdirek,kalas,ona on gibi daha sayamadıgım bir çok hurda yada ikinçiel inşaat mazemeleri de almaktayım her zaman nakit ödemeyle hurda alım yapmaktayım bizim için müşteri memmuniyeti her zaman en önden gelir.

Bir zamanlar Ümraniye tamamen ormanlarla kaplı idi. Her yer orman, ağaç ve yeşil idi. Her taraf yemyeşil ağaçlarla cennetten bir parçaydı. Çünkü iklim orman yetişmesine elverişli durumdaydı.

Tarihi kaynaklara göre Ümraniye’ ye ilk yerleşenler Frigya’ lılardır. Çam ağacını kutsal kabul eden Frigyalılar küçük ve Büyük Çamlıca’ dan başlayarak Alemdağ ve Kayış Dağı’ na kadar bütün araziyi çam ormanlarıyla donatmışlardı. Sonraki yıllarda Ümraniye’ nin bulunduğu yerler Romalılar ve Bizanslılar’ ın egemenliğine geçmiştir..Her türlü hurda alım satım işleri yapılmaktadır ,hurda ahşap ,makara,palet,osb,pleymut,kalas,onaon,lastık hurdası ,kumaş hurdası gibi hurdaların ikinciel olarak alım yapılmaktadır.Biz her türlü geridönüşümü olan her türlü hurda alım satım yapan güvenilir bir firma olarak bizlere her türlü soru veya sorunlarınız için  7/24 ulaşabilirsiniz ,biz hurda konusunda eğilleşmiş ekiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.