İçerenköy hurdacı Hurda 0536 975 04 26

Çekmeköy hurdacı

Çekmeköy hurdacı

Çekmeköy  hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda çekmeköy  hurdacı Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Çekmeköy hurdacı

Çekmeköy hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Çekmeköy  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Çekmeköy  hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Çekmeköy hurdacı 0532 448 37 26

Çekmeköy hurdacı

HURDA BAKIR

Bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Çekmeköy Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik, demir, sarı, bakır  gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Çekmeköy  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna çekmeköy hurdacı,çekmeköy hurda,cekmekoy hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, çekmekoy hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.çekmeköy hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Çekmeköy Hurda Alım Satım

Çekmeköy Hurda Demir

Çekmeköy Hurda Alimunyum

Çekmeköy Hurda Bakır

Çekmeköy Hurda Sarı

Çekmeköy Hurda Çelik

Çekmeköy Hurda Çinko

Çekmeköy Hurda Krom

Çekmeköy Hurda Kablo

Çekmeköy Hurda Demir

Çekmeköy Hurda Bakır

Çekmeköy Hurda Paslanmaz

Çekmeköy Hurda Alüminyum

Çekmeköy Hurda Kağıt

Çekmeköy Hurda Plastik

Çekmeköy Makina Hurdaları

Çekmeköy Hurda Çinko

Çekmeköy Sarı Hurda

Çekmeköy Hurda Pet

Çekmeköy Hurda Naylon

Çekmeköy Hurda Krom

Çekmeköy Hurda Kurşun

Çekmeköy Hurda Karton

Çekmeköy hurdacı

Çekmeköy hurda

Çekmeköy hurdacı olarak çekmeköy ve cevre mahallelerinde hurda alımmi yapmaktayız,Çekmeköy ,dudullu, cavusbası,tepeüstü daha birçok mahallede hurda alım yapmaktayız.Çekmeköy hurdacı olarak hizmet vermekteyiz.Çekmeköy hurdacı olarak çekmekoy ve çevresinde hurda demir ve madeni hurda alım yapmaktayız,sarı, bakır, kablo,aliminyum ,leyim,kalay kurşun , nikel gibi madeni hurdalar için arayın, hurdalarınız , nakit alım yapıyoruz.

Çekmeköy, 1994’ten beri Ümraniye’ye bağlı belde belediyelerinden biriydi. Ancak 22 Mart 2008 tarih ve 26824 mükerrer sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan 5747 Sayılı Kanun ile ilçe vasfı kazandı. 29 Mart 2009 seçimleriyle de İstanbul’un yeni ilçeleri arasına girdi.

Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir.

Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz.

Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLAR

PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

HURDA KABLO NEDİR

Kablo bakır alım satım yapan hurdacılar en büyük hurda kabklo bakır alan hurdacı dükkanı güncel hurda bakır alım satım yapan hurda firmamiz madeni hurdalarınızı yerinde nakıt alarak hurda bakır kablolarınızı nakit paraya cevirmekteyiz. En yüksek fiyatlara hurda kablo bakır alım yapılmakttadır.

Kablo imalat artığı yada yanmış iletken özelliğini kaybetmiş küçük parçalardan oluşan çisimlere kablo denir.Kablo fiyatları için Arif öztürk’le iletişime geçiniz. 0533  211 18 50

çekmeköy hurdacıyız.sızınle calısmak bızım ıcın cok guzel eminim sizin ıcınde oyledır. cekmeköy artık kendını gelıstırmesı gerekır bence kentsel donosum daha fazla omalı boyle olmuyor.biz cekmeköy hurdacı olarak gelısmesını ıstıyoruz.

Çekmeköy, iki kıtayı birbirine bağlayan; sosyal, iktisadi, turistik ve sanatsal dinamikleriyle sadece Türkiye’nin değil dünyanın kalbi sıfatını hak eden; yeryüzünün en büyük ve en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’un 39 ilçesinden birisidir.

BİLGİLENDİRME

çekmeköy hurdacı,taşdelen hurdacı,maltepe hurdacı Olarak Tüm mahalle ve semtlerde her türlü hurda kablo, hurda sarı, hurda bakır, hurda demir gibi mazemeleriniz en yüksek fiyatlardan değerlendirilir.

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • Çekmeköy Hurdacı - Mirac Hurda - 0537 656 93 11 – cevap

    […] fazlasıyla tercih edilmemize sebebiyet vermiştir. Arandığımız taktirde adresi ziyaret ederek hurda taşıma işlemlerini yapıyoruz ve ağırlığın ölçülmesinden sonra peşin ödeme yapıyoruz. […]

    14 Şubat 2020 , 09:43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir